37 відгуків
COSMOdo
+380 показати номер

Макіяж Особи

Якщо зовнішність здається сірим і нудним, для її освіження потрібен правильний макіяж особи.
Які в цій справі потрібні кошти?
Список косметики для макіяжу: що повинно бути в косметичці Для початку ми поговоримо саме про косметичних засобах, а вже потім - про аксесуари для макіяжу. Підемо за хронологією: і розглянемо, які кошти потрібні для макіяжу обличчя. Праймер для особи. База під макіяж - хоч і необов'язкове, прекрасний засіб, що працює на вас. Може зробити тон обличчя більш зволоженим і сяючим, а може навпаки - матувати. Може робити макіяж більш стійким, а може коригувати проблемні зони або нездоровий колір обличчя. Вибирайте по цільовому призначенню.
Тональний засіб. Ринок косметичних засобів зараз неймовірно різноманітний: і кожна дівчина зможе знайти тут ідеальний для себе тональний крем. Краще всього мати відразу два варіанти: стійке, укрывистое, щільний тональний засіб - для особливих заходів для фотосесій, а також легке, напівпрозоре, зволожувач - на кожен день.
Консилер. Звичайно ж, зона навколо очей проблемна не для всіх, але недосипання так чи інакше, зустрічаються, тому консилер все ж не завадить. Являє собою маскуючий засіб для шкіри навколо очей: вибирайте з зволожуючими компонентами, на півтону світліше вашої тональної основи.
Пудра. Пудр, як і тональних основ краще мати відразу дві: криючу і фінішну (для фінального штриха в макіяжі). Краще, якщо вони будуть в різних форм-факторах: одна - компактна (щоб брати з собою і поправляти макіяж протягом дня), інша - розсипчаста (виключно для домашнього використання).
Коригувальні засоби і хайлайтеры. Ми не говоримо про бронзерах: все-таки це засіб - неуниверсально, далеко не всі дівчата мають досить смаглявою шкірою для використання бронзера. На хвилі моди на скульптурування і підсвічування, кожній дівчині варто мати у своїй косметичці відповідні кошти. Мова йде навіть не про сліпе слідування трендам: після нанесення тональної основи, природні рельєфи особи як б “стираються” і варто позначити їх заново за допомогою затемнюючих і висвітлюючі коштів. Ці продукти також дозволяють злегка коригувати риси обличчя за допомогою гри світла і тіні.
Рум'яна. Рум'яна - це справжній маст-хев навіть для тих, хто не потребує тонуючих засобів. Рум'яна освіжають, злегка скульптурируют, роблять макіяж більш гармонійним. Вибирайте не дуже пігментовані варіанти: щоб не розтушовувати маленькі крупинки, а мати можливість нашаровувати до потрібної інтенсивності. В ідеалі, варто мати в косметичці пару коробочок: для ідеальної сполучуваності з помадами. Холодні рум'яна - холодного відтінку помади, теплі відтінки рум'ян - для теплих коралових і персикових помад.